| Het is al decennialang een traditie in Zwartsluis: de optocht tijdens Koninginne- en tegenwoordig Koningsdag. En om die traditie in ere te houden hebben we jou nodig. Doe je dit jaar ook mee?

“Een feest van begin tot eind”, zo horen we vaak van een ieder die mee doet aan de optocht. Het begint al bij de voorbereidingen waarbij de wildste ideeën over tafel vliegen tot aan de gezellige avonden samen bouwen. En dan het hoogtepunt op Koningsdag waarbij je aan vele duizenden mensen jouw bouwwerk laat zien.

Doe je mee? De optocht is onderverdeeld in de volgende vijf categorieën:

  • Grote wagen;
  • Kleine wagen;
  • Bedrijven;
  • (loop)groepen;
  • Individu.

Voor iedere deelnemer is er startgeld beschikbaar en bovendien kun je als winnaar een mooie geldprijs tegemoet zien. Wil je meer weten over de optocht of je opgeven? Dat kan via optocht@oranjeverenigingzwartsluis.nl.